Neįtikėtiną pasirodymą surengęs J. Butleris ištempė „Heat“ į pergalę (VIDEO)

Šių metų NBA Superfinalas pareikalaus mažiausiai šešerių rungtynių. Tai paaiškėjo po to, kai kovotojų charakterį parodę Majamio „Heat“ krepšininkai penktame mače 111:108 (25:24, 35:32, 28:26, 23:26) palaužė Los Andželo „Lakers“ ir sušvelnino serijos rezultatą iki 2:3, rašo Krepšinis.lt

Prasidėjus paskutinei dramatiško susitikimo ketvirto kėlinio minutei LeBronas Jamesas sėkmingai taranavo varžovų krepšį ir išvedė „Lakers“ į priekį (106:105), tačiau Jimmy Butleris realizavo abi baudas.

Kitos atakos metu Anthony Davisas taškais iš vėl priartino kaliforniečius prie titulo (108:107, likus 21 sek.), bet J. Butleris dar sykį išlaikė šaltų nervų egzaminą prie baudų metimų linijos.

Netrukus Tyleris Herro dviem taikliomis baudomis padidino „Heat“ persvarą iki trijų taškų (111:108), o prieš pat nuaidint finalinei sirenai paleistas LeBrono šūvis iš aikštės vidurio skriejo į lankas.

Už serijos pratęsimą labiausiai atsakingas buvo praktiškai be keitimų žaidęs ir trigubą dublį pasiekęs Jimmy Butleris, kuris per 46 min. surinko 35 taškus (10/16 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 12/12 baudos), sugriebė 12, o perėmė 5 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir blokavo 1 varžovo metimą.

„Lakers“ gretose karaliavo L. Jamesas, kuris suvertė 40 taškų (9/12 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 13, o perėmė 3 kamuolius, iškišo 7 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

Solidžiu dvigubu dubliu pasižymėjo ir A. Davisas. Jo kraityje – 28 taškai (7/10 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 8/8 baudos) ir 12 nusiimtų kamuolių, taip pat po 3 rezultatyvius perdavimus, perimus kamuolius ir blokus.

Šeštoji NBA Superfinalo dvikova vyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį.