NBA mainai ir perėjimai: F. Campazzo vyksta į Denverį, o M. Harrellas keliasi į „Lakers“

Vos prasidėjus NBA laisvųjų agentų rinkai komandos ėmėsi reikalų ir įgyvendino ne vieną skambų sandorį.Permainos įvyko Los Andželo „Lakers“ ekipoje, kuri prisiviliojo Montrezlą Harrellą, kuris pastaruosius trejus metus gynė Los Andželo „Clippers“ garbę. 26-erių puolėjas sutarė dėl dvejų metų sutarties, kuri jam uždirbs 19 mln. JAV dolerių.

M. Harrellas praėjusį sezoną laimėjo geriausio NBA šeštojo žaidėjo apdovanojimą.

Tuo tarpu „Lakers“ gretose nebeliko vietos Dwightui Howardui. Jis kitą sezoną rungtyniaus Filadelfijos „76ers“ ekipoje. Čia atletas pasirašys vienerių metų 2,6 mln. vertės sutartį.

„Lakers“ susitarė ir su Milvokio „Bucks“ snaiperiu Wesley Matthewsu, kuris komandoje turėtų pakeisti iškeistą Danny Greeną.

Vienas Madrido „Real“ lyderių Facundo Campazzo dviem metams kelsis į Denverio „Nuggets“.

Tuo metu pastaruosius tris sezonus Maskvos srities „Chimki“ ekipoje žaidęs Anthony Gillas susitarė dėl dvejų metų sutarties su Vašingtono „Wizards“ ekipa.

Latvis Davis Bertanis toliau žais Vašingtono „Wizards“ komandoje, kuri jam įteikė penkerių metų 80 mln. dolerių vertės kontraktą.

Klubą pakeitė Danilo Gallinari. Oklahomos „Thunder“ gretose praėjusį sezoną žaidęs italas keliasi į Atlantos „Hawks“ komandą, su kuria jis pasirašys trejų metų 61,5 mln. vertės sutartį.

Naujus kontraktus praėjusią naktį suderino dar visas būrys krepšininkų. Joe Harrisas lieka Bruklino „Nets“ (75 mln. dol. už 4 metus), De’Aaronas Foxas – Sakramento „Kings“ (163 mln. dol. už 5 metus), Justinas Holiday – Indianos „Pacers“ (18 mln. dol. už 3 metus), Marcusas Morrisas – „Clippers“ (64 mln. dol. už 4 metus).

Jerami Grantas ir Joshas Jacksonas keliasi į Detroito „Pistons“, JaMychalas Greenas – į Denverio „Nuggets“, Alecas Burksas – į Niujorko „Knicks“, Garrettas Temple’as – į Čikagos „Bulls“, Christianas Woodas – į Hjustono „Rockets“, Derrickas Jonesas – į Portlando „Trail Blazers“.

Krepsiniozinios.lt