J. Valančiūnas ištraukė pratęsimą, o „Grizzlies“ iškovojo pirmą pergalę (VIDEO)

Po dviejų nesėkmių Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato starte savo gerbėjus nudžiugino Memfio „Grizzlies“ (1/2) krepšininkai su Jonu Valančiūnu.

Memfio komanda išvykoje po pratęsimo 116:111 (32:23, 22:32, 33:30, 19:21; 10:5) nugalėjo Bruklino „Nets“ (2/2) krepšininkus.

39 minutes aikštelėje praleidęs vidurio puolėjas iš Lietuvos pelnė 14 taškų (dvitaškiai 6/10, tritaškiai 0/1, baudų metimai 2/2) ir tiek pat kartų atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus ir kartą suklydo.

Prasidėjus paskutinei pagrindinio laiko minutei, J. Valančiūnas išprovokavo pražangą, pataikė abu baudos metimus ir išlygino rezultatą (106:106). Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vieninteliai per paskutinę rungtynių minutę pelnyti taškai, tad komandoms teko žaisti pratęsimą. Per jį sėkmingiau atakavę svečiai įsirašė į savo taupyklę pirmą tašką.

Rezultatyviausias iš nugalėtojų buvo geriausias karjeros NBA rungtynes sužaidęs Kyle’as Andersonas – 28 taškai (tritaškiai 4/8). 24 taškais prie pergalės prisidėjo Dillonas Brooksas (7 atk. kam.), 16 taškų surinko Brandonas Clarke’as (7 atk. kam.).

Bruklino komandoje išsiskyrė Carisas LeVertas. Jo sąskaitoje 28 taškai, 11 rezultatyvių perdavimų ir 5 perimti kamuoliai.

Per šį susitikimą čiurnos traumą patyrė ir vežimėliu aikštelę paliko vienas „Grizzlies“ lyderių Ja Morantas.