J. Valančiūno sąskaitoje – dvigubas dublis ir pergalė prieš „Hornets“ (VIDEO)

Antrą pergalę NBA lygoje iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (2/3) ekipa, kuri 108:93 (23:19, 30:28, 30:20, 25:26) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (2/3) krepšininkus.

Primename, kad „Grizzlies“ žaidė be traumuoto Ja Moranto. Praėjusio NBA lygos sezono geriausiajam naujokui diagnozuotas antrojo laipsnio čiurnos raiščių patempimas.

Nugalėtojams J. Valančiūnas per 25 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, padarė 2 klaidas ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Rezultatyviausiai Memfio komandoje rungtyniavo Dillonas Brooksas, kurio sąskaitoje - 21 taškas.

Pralaimėjusių gretose LaMelo Ballas per 26 minutes surinko 15 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 21, Kyle'as Andersonas (11 atk.kam.) 18, Brandonas Clarke'as 15, J. Valančiūnas (10 atk.kam.) ir Gorgui Diengas (8 atk.kam.) po 14, Desmondas Bane 10.

„Hornets“: Bismackas Biyombo (12 atk.kam.) 16, LaMelo Ballas 15, Calebas Martinas ir Gordonas Haywardas po 14, P.J. Washingtonas 10.

Kitas rungtynes „Grizzlies“ žais pirmadienį, kuomet susikaus su Los Andželo „Lakers“.