„Grizzlies“ patyrė pralaimėjimą, o J. Valančiūnas tęsia dvigubų dublių seriją (VIDEO)

Ketvirtą pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (2/4) ekipa. Šįkart jie namuose 94:108 (36:25, 18:31, 21:21, 19:31) nusileido Los Andželo „Lakers“ (5/2) krepšininkams.

Trečiadienį šios komandos susitiks dar kartą.

Pralaimėjusiems J. Valančiūnas per 26 minutes pelnė 14 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit.) , atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, padarė 2 klaidas ir prasižengė 5 kartus.

Įdomu tai, kad NBA čempionate šiuo metu yra tik trys krepšininkai, kurie šį sezoną visada surenka bent po dvigubą dublį. Šešerių tokių rungtynių seriją tęsia J. Valančiūnas, Indianos „Pacers“ lyderis Domantas Sabonis ir Andre Drummondas iš Klivlando „Cavaliers“.

NBA čempionus į pergalę vedė LeBronas Jamesas, kuris per 32 minutes surinko 22 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Primename, kad Memfio ekipa šiose rungtynėse vertėsi be traumuotų Ja Moranto, Jareno Jacksono, Justise'o Winslow, Graysono Alleno, Killiano Tillie ir Jontay Porterio.

„Grizzlies“: Kyle'as Andersonas 18, Jonas Valančiūnas ir Tyusas Jonesas po 14, Desmondas Bane'as 13.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 22 (13 atk. kam., 8 rez. perd.), Anthony Davisas 17 (9 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 16 (9 atk. kam.), Wesley Matthewsas 14, Kyle'as Kuzma ir Dennisas Schroderis po 11.