„Pacers“ laimėjo po pratęsimo, D. Sabonio kraityje – dvigubas dublis (VIDEO)

Penktą pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (5/2) iškovojo po pratęsimo. Indianos krepšininkai svečiuose 118:116 (26:24, 27:27, 26:26, 27:29; 12:10) nugalėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipą (4/3).

Pergalingus taškus baigiantis papildomam rungtynių laikui Indianos ekipai pelnė Malcolmas Brogdonas.

Per pratęsimą D. Sabonis savo ekipai negalėjo padėti – lietuvis šeštą pražangą gavo likus žaisti 3 minutes iki pagrindinio laiko pabaigos.

Aukštaūgis iš Lietuvos per 35 min. pelnė 19 taškų (dvitaškiai 8/13, tritaškiai 1/3), atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, dukart blokavo varžovų metimus ir 5 kartus suklydo.

Rezultatyviau už jį iš nugalėtojų žaidė Victoras Oladipo (25 taškai) ir M. Brogdonas (21 tšk., 11 rezultatyvių perdavimų ir 7 atkovoti kamuoliai).

Indianos klubo krepšininkai per šį susitikimą pataikė 19 tritaškių iš 45 (taiklumas 42 proc.), o šeimininkai – 9 iš 27 (33 proc.), tačiau „Pelicans“ kovą dėl kamuolio laimėjo 57:42.

Trečią nesėkmę patyrusioje Naujojo Orleano ekipoje išsiskyrė Brandonas Ingramas (31 taškas ir 8 rez. perd.), Zionas Williamsonas (24 tšk. ir 10 atk. kam.) bei Lonzo Ballas (18 tšk., 6 atk. kam., 6 rez. perd.).