Koks pasirodymas! D. Sabonis pakartojo atkovotų kamuolių rekordą (VIDEO)

Domantas Sabonis sužaidė dar vienas sėkmingas rungtynes, tačiau jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (6/3) patyrė pralaimėjimą.

Lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose 117:125 (32:30, 21:26, 34:34, 30:35) nusileido Fynikso „Suns“ (7/3) krepšininkams.

D. Sabonis buvo rezultatyviausias pralaimėjusių gretose. Jis per 41 minutę surinko 28 taškus, atkovojo 22 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas ir prasižengė 5 kartus.

Mūsiškis pakartojo atkovotų kamuolių rekordą. Tiek pat kamuolių D. Sabonis buvo sugriebęs 2019 metų gruodžio mėnesį rungtynėse prieš Los Andželo „Clippers“.

Aukštaūgiui tai buvo jau devintas dvigubas dublis šį sezoną iš tiek pat galimų.

Aplamai šį sezoną D. Sabonis vidutiniškai pelno po 20,8 taško, atkovoja po 11,4 kamuolio ir atlieka po 6,4 rezultatyvaus perdavimo.

Nugalėtojų gretose puikiai rungtyniavo Mikalas Bridgesas. Jis per 35 minutes pelnė 34 taškus.

„Pacers“: D. Sabonis (22 atk.kam.) 28, Malcolmas Brogdonas (6 atk.kam., 9 rez.perd.) 22, Justinas Holiday 17, Victoras Oladipo 16, Mylesas Turneris (10 atk.kam.) 16, Dougas McDermottas 12.

„Suns“: Mikalas Bridgesas 34, Devinas Bookeris (7 rez.perd,) 25, Cameronas Johnsonas 16, Chrisas Paulas (10 rez.perd.) 15, Jae Crowderis (8 atk.kam., 8 rez.perd.) ir Jevonas Carteris po 10.

Kitas rungtynes „Pacers“ žais antradienį, kuomet susigrums su Sakramento „Kings“ krepšininkais.