D. Sabonis tęsia įspūdingus pasirodymus (VIDEO)

Aštuntą pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate iškovojo Indianos „Pacers“ (8/4) komanda, o jos vienas lyderių Domantas Sabonis jau per dvyliktas rungtynes iš eilės surinko dvigubus taškų ir atkovotų kamuolių skaičius.

Indianos klubas išvykoje po puikiai sužaisto antro kėlinio 111:87 (26:26, 33:10, 25:35, 27:16) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ (7/5) ekipą.

D. Sabonis iš nugalėtojų buvo antras pagal rezultatyvumą. Lietuvis per 38 minutes pelnė 23 taškus (dvitaškiai 10/17, tritaškiai 0/2, baudų metimai 3/4), atkovojo 15, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviau už Domantą žaidė tik Malcolmas Brogdonas, surinkęs 25 taškus ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. 16 taškų prie pergalės prisidėjo Dougas McDermottas (tritaškiai 1/6), po 11 surinko Mylesas Turneris (10 atk. kam.) ir Justinas Holiday‘us.

Penktą nesėkmę patyrusioje „Trail Blazers“ ekipoje pasižymėjo Damianas Lillardas (6 atk. kam.) ir C. J. McCollumas (3-4/10), pelnę po 22 taškus.