D. Sabonis nestabdo: surinko dar vieną dvigubą dublį, tačiau „Pacers“ pralaimėjo (VIDEO)

Domantas Sabonis savo dvigubų dublių seriją šį sezoną pratęsė iki 14 iš eilės, o lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (8-6) namuose 112:124 (28:37, 35:28, 29:28, 20:31) nusileido Dalaso „Mavericks“ (7/7) krepšininkams.

Pralaimėjusiems D. Sabonis per 41 minutę pelnė 25 taškus, sugriebė 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, padarė 4 klaidas ir prasižengė 4 kartus.

Šį sezoną Sabonis fiksuoja 21,7 taško, 12,8 atkovoto kamuolio ir 5,8 rezultatyvaus perdavimo vidurkius. Visi trys skaičiai jo karjeroje yra geriausi.

Primename, kad šiose rungtynėse nerungtyniavo mūsiškio parnetis po krepšiu Mylesas Turneris. Amerikietis mače prieš Portlando „Trail Blazers“ patyrė rankos lūžį.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Kristapas Porzingis. Jis pelnė 27 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.

Tuo tarpu Luka Dončičius surinko trigubą dublį. Jis pelnė 13 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 26, D. Sabonis (10 atk.kam.) 25, Dougas McDermottas (8 atk.kam.) 16, Justinas Holiday ir Jeremy Lambas po 10.

„Mavericks“: K. Porzingis (13 atk.kam.) 27, Trey'us Burke 22, Jalenas Brunsonas ir Timas Hardaway'us po 19, L. Dončičius (12 atk.kam., 12 rez.perd.) 13, Willie Cauley-Steinas 10.

Kitas rungtynes „Pacers“ žais šeštadienį, kuomet susitiks su Orlando „Magic“ krepšininkais.