„Clippers“ į 6 rungtynių turnė išvyko be abiejų žvaigždžių ir pagrindinio įžaidėjo

Antrą vietą NBA Vakarų konferencijoje užimanti Los Andželo "Clippers" (13-4) komanda į šešių mačų turnė išvyko labai smarkiai nukraujavusi.

Su klubu neišskrido abi lygos superžvaigždės Kawhi Leonardas ir Paulas George'as bei pagrindinis atakų organizatorius Patrickas Beverley.

Pirmieji du negali dalyvauti varžybose dėl COVID-19 protokolo, o P.Beverley kamuoja dešinio kelio skausmai.

Tyronne'o Lue auklėtinių laukia susitikimai su Atlantos "Hawks", Majamio "Heat", Orlando "Magic", Niujorko "Knicks", Bruklino "Nets" ir Klivlando "Cavaliers".

Šiame NBA lygos sezone 29-erių 201 cm ūgio K.Leonardas per 35 minutes pelno 25,9 taško (41,9 proc. trit.), atkovoja 5,4 bei perima po 2 kamuolius ir atlieka 5,7 rezultatyvaus perdavimus.

30-metis 206 cm ūgio P.George'as per 34 minutes renka 23,9 taško (48,4 proc. trit.), atkovoja 6,2 bei perima 1,2 kamuolio ir atlieka 5,4 rezultatyvaus perdavimo.

32-ejų 185 cm ūgio P.Beverley per 26 minutes įmeta 8,1 taško (41,4 proc. trit.), atkovoja 4,4 bei perima po 1 kamuolį ir atlieka 2,1 rezultatyvaus perdavimo.