D. Sabonis po traumos sugrįžo su trenksmu: surinko trigubą dublį (VIDEO)

Po traumos į aikštelę sugrįžęs Domantas Sabonis pademonstravo savo jėga. Lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (11/7) svečiuose 116:106 (36:19, 23:36, 25:25, 32:26) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (7/11) krepšininkus.

Lietuvis šiame mače surinko jau antrą šio sezono trigubą dublį.

Mūsiškis per 37 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 1 kamuolį, padarė 5 klaidas ir prasižengė 4 kartus.

Aplamai tai buvo šeštasis karjeroje D. Sabonio trigubas dublis ir pakartojo klubo rekordą. „Pacers“ istorijoje vienintelis Detlefas Schremphas taip pat yra surinkęs 6 trigubus dublius.

Rezultatyviausiai prie pergalės prisidėjo 28 taškus surinkęs Dougas McDermottas.

Pralaimėjusiems LaMelo Ballas per 22 minutes įmetė 8 taškus, atkovojo 4 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Dougas McDermottas 28, Malcolmas Brogdonas (7 atk.kam.,6 rez. perd.) 25, D. Sabonis (11 atk.kam., 10 rez.perd.) 22, Justinas Holiday 19.

„Hornets“: Terry Rozieras 20, P.J. Washingtonas 18, Gordonas Haywardas ir Devonte Grahamas po 16, Milesas Bridgesas 11.