D. Sabonis žaidė rezultatyviai, bet „Pacers“ nusileido „76ers“ krepšininkams (VIDEO)

Pralaimėjimą NBA pirmenybėse patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (11/9) ekipa. Ji namuose 110:119 (28:18, 35:36, 32:28, 15:37) nusileido Filadelfijos „76ers“ (15/6) krepšininkams.

Prieš ketvirtąjį kėlinį „Pacers“ pirmavo 95:72, tačiau Filadelfijos ekipa įjungė aukštesnę pavarą ir privertė Indianos žaidėjus pralaimėti atkarpą 6:31.

Lietuvis per 37 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 6 klaidas ir prasižengė 2 kartus.

„Pacers“ gretose rezultatyviau už D. Sabonį žaidė Malcolmas Brogdonas, kuris surinko 25 taškus.

Tuo tarpu Filadelfijos klubą į pergalę vedė 27 taškus pelnęs Tobias Harrisas. Jis taip pat atkovojo ir 8 kamuolius.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25, D. Sabonis (8 atk.kam.) 21, Aaronas Holiday 17, Jeremy Lambas 12.

„76ers“: Tobias Harrisa (8 atk.kam.) 27, Benas Simmonsas (6 atk.kam., 7 rez.perd.) 21, Furkanas Korkmazas 17, Dwightas Howardas (15 atk.kam.) 11.

„Pacers“ galės reabilituotis naktį iš antradienio į trečiadienį, kai savo arenoje priims Memfio „Grizzlies“ su Jonu Valančiūnu.