Shaqas: „Mavericks“ reikia geresnio žaidėjo nei L. Dončičius (pateikė du pavyzdžius)

Šlovės muziejaus narys bei TNT laidų vedėjas Shaquille'as O'Nealas prieš "Mavericks" rungtynes su San Fransisko "Golden State Warriors" pasidalijo nuomone, ko reiktų Dalaso klubui bei ką mano apie jo lyderį slovėną Luką Dončičių.

"Jiems reikalingas vaikinas, kuris toks pat geras kaip Luka, tik šiek tiek geresnis... Kaip Bradley Bealas ar Russellas Westbrookas", - pakomentavo Shaqas.

"Mavericks" namie buvo sutriuškinti rezultatu 116:147, o L.Dončičius per 32 minutes įmetė 27 taškus (5/13 dvit., 3/7 trit., 8/9 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo.

Šiame NBA lygos sezone 21-erių 201 cm ūgio gynėjas vidutiniškai per 35 minutes renka 27,2 taško (29 proc. trit.), atkovoja 8,1 bei perima 1,1 kamuolio ir atlieka 9,6 rezultatyvaus perdavimo.

32-ejų 191 cm ūgio Vašingtono "Wizards" atakų organizatorius R.Westbrookas per 34 minutes pelno 20,6 taško (36,4 proc. trit.), sugriebia 9,6 kamuolio ir atlieka 9,5 rezultatyvaus perdavimo.

Taip pat "Wizards" marškinėlius vilkintis 27-erių 191 cm ūgio B.Bealas per 36 minutes įmeta 34,8 taško (35,7 proc. trit.), atkovoja 5,1 bei perima 1,2 kamuolio ir atlieka 4,7 rezultatyvaus perdavimo.