D. Sabonis sužaidė blankiausias sezono rungtynes (VIDEO)

Pralaimėjimą NBA čempionate patyrė Domanta Sabonio Indianos „Pacers“ (12/11) ekipa, kuri namuose 113:114 (30:27, 18:30, 27:29, 38:28) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (9/12) krepšininkams.

Lietuviui tai buvo vienos prasčiausių sezono rungtynių. Tai buvo pirmasis mačas šį sezoną, kai D. Sabonis nesurinko dviženklio taškų skaičiaus.

Jis per 29 minutes pelnė 8 taškus (3/12 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 3 sykius suklydo.

Beje, Domantas sėdėjo ant suolo visą ketvirtąjį kėlinį, kai „Pacers“ bandė kabintis į pergalę.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Brandonas Ingramas, kuris į savo sąskaitą įsirašė 30 taškų (9/15 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud.), 7 rezultatyvius perdavimus ir 6 atkovotus kamuolius.

„Pacers“: Justinas Holiday 22, Jeremy Lambas 17, Dougas McDermottas 14, Malcolmas Brogdonas 13, Mylesas Turneris 12.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 30, Lonzo Ballas 20, Zionas Williamsonas 18.