J. Valančiūnas buvo rezultatyviausias komandoje, bet „Grizzlies“ patyrė pralaimėjimą (VIDEO)

Jonas Valančiūnas po kovos su COVID-19 pagaliau grįžo ant NBA parketo ir sužaidė puikias rungtynes.

Tiesa, lietuvio sulaukusi Memfio „Grizzlies“ (9/9) svečiuose 109:118 (33:31, 28:29, 30:30, 18:28) buvo priversta pripažinti Naujojo Orleano „Pelicans“ (12/10) komandos pranašumą.

J. Valančiūnas buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas. Lietuvis per 24 minutes įmetė 23 taškus (7/9 dvit., 2/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius suklydo.

Šį sezoną jo rezultatyvumo rekordas yra 24 taškai.

Tuo tarpu „Pelicans“ lyderis Zionas Williamsonas per 34 minutes įmetė 27 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 4 metimus.

„Pelicans“: Zionas Williamson 29, Brandonas Ingramas 27 (12 atk. kam.), Ericas Bledsoe 21, Lonzo Ballas 16 (7 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 23 (7 atk. kam.), Kyle'as Andersonas 21, Ja Morantas 16 (9 rez. perd.), Dillonas Brooksas 9.