D. Sabonis padėjo savo klubui nutraukti nesėkmių seriją

Tryliktą pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate pasiekė Indianos „Pacers“ (13/13) ekipa. Penktą vietą Rytų konferencijoje užimantis Indianos klubas svečiuose 111:95 (28:19, 24:33, 30:18, 29:25) nugalėjo Detroito „Pistons“ (6/19) krepšininkus.

Tai buvo pirma  „Pacers“ pergalė po keturių iš eilės nesėkmių.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo trečias iš eilės rungtynes rezultatyviausiai „Pacers“ gretose žaidęs Domantas Sabonis. Jis per 38 minutes pelnė 26 taškus (dvitaškiai 7/10, tritaškiai 2/4, baudų metimai 6/7), atkovojo 8 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus ir sykį suklydo.

Per šį susitikimą savo eilės sulaukė Detroito ekipai priklausantis Deividas Sirvydis. Gynėjas aikštelėje praleido pusantros minutės, per jas atliko rezultatyvų perdavimą.

Ironiška, tačiau abiem Lietuvos krepšininkams drauge ant parketo žaisti neteko: Deividas į aikštelę įžengė tuo metu, kai Domantas ją paliko.

„Pacers“: Domantas Sabonis 26 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 18 (9 atk. kam.), Jeremy Lambas 17, Mylesas Turneris 14 (8 atk. kam.).

„Pistons“: Joshas Jacksonas 18 (8 atk. kam.), Isaiah Stewartas 17 (7 atk. kam.), Blake‘as Griffinas 16 (6 rez. perd., tritaškiai 1/6).