D. Sabonis buvo arti trigubo dublio, o „Pacers“ įveikė „Hawks“ (VIDEO)

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (14/13) ekipa NBA iškovojo antrąją pergalę paeiliui. Šįkart jie išvykoje 125:113 (27:26, 35:32, 22:29, 41:26) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (11/15) krepšininkus.

Domantas Sabonis nugalėtojų gretose surengė universalų pasirodymą ir buvo arti trigubo dublio. Mūsiškis per 27 minutes pelnė 14 taškų (7/11 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo bei 4 kartus prasižengė.

Tiesa, lietuviui esant aikštelėje „Pacers“ pelnė 13 taškų mažiau už varžovus. Tai yra prasčiausias rezultatas komandoje.

Verta paminėti, kad pirmą kartą sezone „Pacers“ per kėlinį pelnė daugiau nei 40 taškų.

„Pacers“: Dougas McDermottas 26, Mylesas Turneris 19 (10 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas (8 rez. perd.) ir Aaronas Holiday po 18, Justinas Holiday 15, D. Sabonis 14 (13 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Hawks“: Clintas Capela 24 (10 atk. kam.), Danilo Gallinari 20, Johnas Collinsas (9 atk. kam.) ir Cameronas Reddishas po 18, Trae Youngas 15 (14 rez. perd.).