„Lakers“ žvaigždė A. Davisas patyrė Achilo sausgyslės traumą (VIDEO)

NBA lygos superžvaigždė ir vienas Los Andželo "Lakers" lyderių Anthony Davisas nebaigė susitikimo prieš Denverio "Nuggets" (105:122) pasunkinęs dešinės kojos Achilo sausgyslės traumą.

Aukštaūgis sužalojimą patyrė antrajame kėlinyje bandydamas prasiveržti pro Nikolą Jokičių. A.Davisas liko aikštelėje mesti baudų metimų, tačiau po to ją paliko ir nebepasirodė.

Kaip praneša ESPN apžvalgininkas Adrianas Wojnarowskis, krepšininkui ištino koja prie Achilo sausgyslės, pirmadienį jam bus atliktas magnetinio rezonanso tyrimas.

Priminsime, kad dėl panašios priežasties A.Davisas praėjusią savaitę praleido dvejas rungtynes.

Šiame NBA lygos sezone 27-erių 208 cm ūgio puolėjas vidutiniškai per 33 minutes renka 22,5 taško, atkovoja 8,4 bei perima 1,3 kamuolio, atlieka po 3 rezultatyvius perdavimus ir blokuoja 1,8 metimo.