„Pacers“ patyrė pralaimėjimą, o D. Sabonis žaidė rezultatyviai, tačiau dažnai klydo (VIDEO)

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (14/14) ekipa NBA pirmenybėse patyrė pralaimėjimą. Ji namuose po pratęsimo 112:120 (21:24, 23:25, 26:30, 35:26, 7:15) nusileido Čikagos „Bulls“ (11/15) krepšinininkams.

Lietuvis žaidė net 43 minutes ir per jas pelnė 25 taškus (7/17 dvit., 0/2 trit., 11/14 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 4 varžovų metimus, perėmė kamuolį ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, jis taip pat padarė net 8 klaidas, o taisykles pažeidė 5 sykius.

Verta paminėti, kad 8 klaidos yra blogiausias lietuvio karjeros rezultatas.

Čikagos klubą į pergalę vedė Z.žachas LaVine‘as, kuris per 38 minutes pelnė 30 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Domantas Sabonis 25 (10 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 23 (15 atk. kam.), T.J. McConnellas 19, Justinas Holiday 15, Jeremy Lambas 12, Mylesas Turneris 11.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 30 (9 atk. kam.), Coby White'as 19 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Garrettas Temple'as 16, Thaddeusas Youngas (11 atk. kam.), Tomašas Satoransky po 13, Wendellis Carteris (9 atk. kam.), Denzelis Valentine'as po 11.

Kitas rungtynes „Pacers“ komanda žais trečiadienį prieš Minesotos „Timberwolves“.