D. Sabonis pratrūko: pratęsimo pareikalavusiose rungtynėse pasiektas karjeros rekordas (VIDEO)

Geriausią karjeros pasirodymą Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate surengė Indianos „Pacers“ (15/14) puolėjas Domantas Sabonis.

Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose po pratęsimo nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (7/22) komandą – 134:128 (39:33, 30:40, 17:19, 35:29, 13:7).

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 11 sekundžių D. Sabonis išprovokavo Jadeno McDanielso pražangą ir, stojęs prie baudų metimo linijos, išlygino rezultatą (121:121). Šeimininkų ekipos žaidėjas Anthony Edwardsas dar bandė išplėšti pergalę, tačiau metimas iš toli buvo netaiklus.

Per pratęsimą lietuvis pelnė dar 5 taškus, padėdamas Indianos klubui iškovoti penkioliktą pergalę.

Iš viso per 46 minutes D. Sabonis pelnė 36 taškus (dvitaškiai 12/19, tritaškiai 1/2, baudų metimai 9/11), atkovojo 17 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė ir prarado po 3 kamuolius bei blokavo metimą.

Tai buvo trečias Domanto trigubas dublis šį sezoną ir septintas per karjerą NBA. Sykiu lietuvis pagerino prieš dvi savaites pasiektą asmeninį rezultatyvumo rekordą, kai per akistatą su Milvokio „Bucks“ pelnė 33 taškus.

„Pacers“: Domantas Sabonis 36 taškai (17 atk. kam., 10 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 32 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Jeremy Lambas 18 (8 atk. kam.), Aaronas Holiday‘us 15, Justinas Holiday‘us 11 (9 atk. kam.).

„Timberwolves“: Malikas Beasley 31 (3-5/13), Karlas-Anthony Townsas 30 (10 atk. kam.), Ricky Rubio 20 (13 rez. perd.).