Puikiai tiek puolime, tiek gynyboje žaidęs I. Brazdeikis atvedė komandą į pergalę (VIDEO)

Dvigubą dublį surinkęs Ignas Brazdeikis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias pergalingame NBa G lygos mače.

Vestčesterio "Knicks" (3-3) Orlando burbule po pratęsimo 121:113 (33:37, 26:29, 28:22, 23:22, 11:3) palaužė "G League Ignite" (4-2) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs I.Brazdeikis per 41 minutę įmetė 21 tašką (7/14 dvit., 2/8 trit., 1/3 baudų), atkovojo 10 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei pat gavo "stogą", dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

18 taškų pridėjo papildomo laiko metu ekipą traukęs Louisas Kingas (4/6 trit.), 17 - Mylesas Powellas (4/6 trit.), po 16 - Jaredas Harperis (11 atk. kam.) ir Tyleris Hallas (4/7 trit.), 15 - Justinas Pattonas (11 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Donta Hallas (10 atk. kam., 3 bl.) pelnė 19, Jalenas Greenas (0/6 trit., 6 rez. perd.) - 15, Isaiah Toddas - 14, Jonathanas Kuminga ir Amiras Johnsonas - po 11 taškų.