Rezultatyviausias ir naudingiausias I. Brazdeikis neišgelbėjo – „Knicks“ pralaimėjo (VIDEO)

Dar vienas Igno Brazdeikio dvigubas dublis jo klubo nuo antrosios nesėkmės paeiliui NBA Plėtojimosi lygoje neišgelbėjo.

Vestčesterio "Knicks" (6-6) Orlando burbule po atkaklios kovos 106:111 (32:23, 30:17, 23:32, 20:39) nusileido Ajovos "Wolwes" (2/10) ekipai.

Įspūdingai lemiamą kėlinį sužaidę "Vilkai" iškovojo vos antrą pergalę bei liko turnyrinės lentelės dugne.

I.Brazdeikis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias savo komandoje.

Starto penkete rungtynes pradėjęs puolėjas per 38 minutes surinko 21 tašką (10/15 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudų), sugriebė 11 atšokusių kamuolių atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

20 taškų pridėjo Mylesas Powellas, 19 - Louisas Kingas, 17 - Jaredas Harperis (1/8 trit., 5 rez. perd.), 12 - J.J.Moore'as (6 atk. kam.).

Nugalėtojams Lindellas Wiggintonas (7 rez. perd.) pelnė 23, Isaiah Briscoe - 20, Charlie Brownas (9 atk. kam.) - 19 taškų.