I. Brazdeikis buvo rezultatyviausias ir kėsinosi į trigubą dublį, bet jo ekipa dramatiškai pralaimėjo

Dramatišką nesėkmę NBA Plėtojimosi lygoje patyrė į trigubą besikėsinusio Igno Brazdeikio atstovaujama komanda.

Vestčesterio "Knicks" (6-8) Orlando burbule po dramatiškos kovos 120:122 (28:28, 30:33, 20:29, 42:32) nusileido Ontarijo "Agua Caliente Clippers" (5-9) krepšininkams.

Likus 3 sekundėms iki susitikimo pabaigos "Knicks" atsiliko 3 taškais, o prie baudų metimo linijos stojęs I.Brazdeikis realizavo pirmą, antros nepataikė, kamuolį puolime atkovojo jo komandos draugas Festusas Ezeli, tačiau jo pratęsimą išplėšti galėjęs dvitaškis tikslo nepasiekė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis per 35 minutes įmetė 22 taškus (6/11 dvit., 2/6 trit., 4/5 baudų), atkovojo 8 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir gavo bloką.

20 taškų pridėjo Jaredas Harperis, po 15 – Loisas Kingas (4 per. kam.), Tyleris Hallas ir J.J.Moore'as.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė atitinkamai 26 ir 23 taškus surinkę Jamesas Palmeris ir Jordanas Fordas. Amiro Coffey sąskaitoje – 22 taškai, 9 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.