„Pacers“ su D. Saboniu neranda rakto į pergalę: šįkart pamokų sulaukta iš N. Jokičiaus komandos

Nesėkmę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate patyrė Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos klubas „Pacers“ (17/21). Indianos krepšininkai svečiuose 106:121 (32:32, 24:33, 35:22, 15:34) pralaimėjo Denverio „Nuggets“ (23/16) ekipai.

D. Sabonis žaidė 31 minutę, pelnė 10 taškų (dvitaškiai 5/10, tritaškiai 0/1), atkovojo 9 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir 2 kartus suklydo.

Lietuvis buvo patekęs į nemalonų epizodą, kai Michaelas Porteris pataikė jam alkūne į veidą, tačiau rimtų sužalojimų išvengė.

D. Sabonis ant suolo sėdo likus žaisti tris minutes, gerokai anksčiau nei kiti komandos starto penketo nariai.

Nugalėtojams Nikola Jokičius per 34 minutes pelnė 32 taškus (2-9/21, 3-2/4, 1-8/10) ir atkovojo 14 kamuolių.

Kovą po krepšiais „Nuggets“ laimėjo 54:39, o tritaškius metė 54 proc. taiklumu (15/28). Indianos klubas per devynis pastaruosius mačus iškovojo tik dvi pergales, tačiau Cariso LeVerto solidus grįžimas į aikštelę suteikia optimizmo žvelgiant į ateitį.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 24 (6 atk. kam.), Justinas Holiday‘us 19 (3-5/11), Carisas LeVertas 17, Dougas McDermottas 12 (3-4/7), Domantas Sabonis 10 (9 atk. kam., 10 rez. perd.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 32 (14 atk. kam., 5 rez. perd.), Michaelas Porteris (8 atk. kam., 3-0/4) ir Willas Bartonas (6 atk. kam., 5 rez. perd., 3-5/7) po 20, JaMychalas Greenas (3-4/6) ir Jamalas Murray‘us (6 atk. kam., 8 rez. perd.) po 16.