J. Valančiūno dvigubas dublis neišgelbėjo „Grizzlies“ nuo pralaimėjimo (D. Sirvydis pataikė pirmą tritaškį)

Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (21/22) ekipa antrą kartą paeiliui turėjo pripažinti Jutos „Jazz“ (34/11) komandos pranašumą - 110:126 (19:39, 34:31, 29:30, 28:26).

Lietuvis aikštėje praleido 21 minutę ir pelnė 13 taškų (5/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/3 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

JV jau 13 rungtynių paeiliui aikštę palieka atkovojęs bent dešimt kamuolių.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 35 (7 rez. perd.), Jordanas Clarksonas 28, Rudy Gobertas 16 (14 atk. kam.), Joe Inglesas 15 (7 rez. perd.), Royce’as O’Neale’as 10.

„Grizzlies“: Kyle’as Andersonas 16, Dillonas Brooksas ir Jonas Valančiūnas (11 atk. kam.) – po 13, Ja Morantas, De’Anthony Meltonas ir Brandonas Clarke’as po 12.

Kitose rungtynėse Deividas Sirvydis pataikė savo pirmąjį tritaškį ir užfiksavo karjeros NBA rezultatyvumo rekordą, o jo atstovaujama Detroito „Pistons“ (12/33) svečiuose 92:106 (22:33, 19:35, 34:11, 17:27) nusileido Vašingtono „Wizards“ (16/28) krepšininkams.

Lietuvis ant parketo žengė rungtynių pabaigoje ir per kiek daugiau nei minutę spėjo vieninteliu tritaškiu pelnyti 3 taškus bei kartą suklysti.

D. Sirvydis NBA rungtynėse pasirodė septintą kartą.

„Wizards“: Russellas Westbrookas 19 (19 atk. kam., 10 rez. perd.), Bradley Bealas 17, Rui Hachimura 14, Danielis Gaffordas 13, Raulis Neto ir Aleksejus Lenas po 12.

„Pistons“: Wayne’as Ellingtonas 15, Isaiah Stewartas (8 atk. kam.) ir Masonas Plumlee (8 atk. kam.) po 11.