Puikų J. Valančiūno pasirodymą apkartino L. Dončičius (VIDEO)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate nesėkmę paskutinėmis sekundėmis patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (27/26) ekipa. Ji savo arenoje 113:114 (34:32, 26:25, 29:26, 24:31) neatsilaikė prieš Dalaso „Mavericks“ (30/24) klubą.

Pergalę nulėmusį tritaškį likus žaisti 1,8 sek. pataikė Dalaso ekipos lyderis Luka Dončičius. Iš viso slovėnas per 34 minutes pelnė 29 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Pagirtinai rungtyniavo ir J. Valančiūnas. Lietuvis per 33 minutes pelnė 19 taškų (dvitaškiai 7/12, baudų metimai 5/8), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

Tai buvo jau 16-asis J. Valančiūno surinktas dvigubas dviženklis, o dešimt ir daugiau kamuolių jis sugriebė per 23 rungtynes, taip pagerindamas ir asmeninį, ir Memfio klubo, ir šio sezono lygos rekordus.

„Mavericks“: Luka Dončičius 29 (3-3/10, 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Kristapas Porzingis 21 (6 atk. kam.), Dwightas Powellas 12 (8 atk. kam.).

„Grizzlies“: Graysonas Allenas 23 (3-6/11), Jonas Valančiūnas 19 (15 atk. kam.), Ja Morantas 17 (5 rez. perd.), Dillonas Brooksas 15.