D. Sabonis sužaidė dar vieną puikų mačą, bet „Pacers“ nusileido „Jazz“ klubui (VIDEO)

Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (26/29) ekipa, kuri svečiuose 111:119 (32:24, 37:32, 20:33, 22:30) turėjo pripažinti NBA lyderių Jutos „Jazz“ (42/14) pranašumą.

Lietuvis per 35 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 14 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 sykius suklydo.

Verta paminėti, kad „Jazz“ pergalę apkartino lyderio Donovano Mitchello trauma. Trečiojo kėlinio pradžioje jis užkliuvo už Edmondo Sumnerio kojos ir pasisuko dešinę čiurną.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 24, Donovanas Mitchellas 22, Jordanas Clarksonas 18, Rudy Gobertas 13 (23 atk. kam., 4 blok.), Joe Inglesas 11 (6 atk. kam.), Mike'as Conley 10 (10 rez. perd.).

„Pacers“: Carisas LeVertas 24 (7 atk. kam.), Domantas Sabonis 22 (15 atk. kam., 7 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 16 (6 atk. kam.), Goga Bitadze 13, Jeremy Lambas 12.