K. Porzingis patyrė dar vieną traumą ir nebaigė mačo (VIDEO)

Dar vieną pergalę NBA čempionate iškovojo Luko Dončičiaus vedamas Dalaso „Mavericks“ klubas, kuris namuose 115:110 (31:26, 31:25, 32:39, 21:20) įveikė Los Andželo „Lakers“ krepšininkus.

Rezultatyviausiai žaidė slovėnas, kuris per 36 minutes pelnė 30 taškų (6/12 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 9/11 baudų), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Antras rezultatyviausias „Mavericks“ gretose buvo Kristapas Porzingis, pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius, tačiau latvis trečiame kėlinyje pasitempė kairės kojos čiurną ir į aikštę daugiau nesugrįžo.

Primename, kad latvis anksčiau turėjo ne viena traumą – jam buvo operuoti abiejų kojų keliai.

Šį sezoną K. Porzingis sužaidė iš viso 39 rungtynes ir vidutiniškai pelno po 20,4 taško bei sugriebia po 9,3 kamuolio.