Sėkmingai dalyti perdavimus D. Saboniui sutrukdė skausmingas susidūrimas (I. Brazdeikio ekipa pralaimėjo)

Pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate patyrė Indianos „Pacers“ (33/37) komanda, kurioje rungtyniauja Domantas Sabonis. Indianos krepšininkai savo arenoje 133:142 (38:39, 28:30, 30:40, 37:33) neatsilaikė prieš Milvokio „Bucks“ (45/25)  klubą.

Domantas per 26 minutes pelnė 10 taškų (dvitaškiai 5/16, tritaškiai 0/3), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir 2 sykius suklydo. Įdomu, kad visus 14 perdavimų lietuvis buvo atlikęs dar iki ilgosios pertraukos.

Šio rodiklio jis nespėjo pagerinti, nes trečiame kėlinyje skausmingai susidūrė su varžovu: Brookas Lopezas krisdamas įsirėžė į D. Sabonio kelį. Dėl kelio skausmų lietuvis daugiau neberungtyniavo.

„Pacers“: Justinas Holiday'us 26 (3-8/12), T.J. McConnellas 23 (7 rez. perd.), Dougas McDermottas (3-3/7) ir Oshae'us Brissettas (3-5/8) po 19.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 40, Khrisas Middletonas 22 (6 rez. perd.), Brookas Lopezas 21 (8 atk. kam.), Jrue Holiday'us 20 (14 rez. perd.).

Tuo metu Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando „Magic“ (21/49) svečiuose 93:116 (16:29, 25:32, 30:32, 22:23) nusileido Atlantos „Hawks“ (40/31) krepšininkams.

Lietuvis per 27 minutes pelnė 9 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, mūsiškis labai netaikliai atakavo iš trijų taškų zonos. Jis prametė septynius metimus, o pataikė tik vieną.