J. Valančiūno „Grizzlies“ prasibrovė į NBA atkrintamąsias (VIDEO)

Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ ekipa išplėšė nelengvą pergalę ir žais NBA atkrintamosiose.

Memfio ekipa NBA įkrintamųjų mače kovoje dėl aštuntosios vietos svečiuose per pratęsimą 117:112 (30:29, 32:20, 16:24, 21:26, 18:13) įveikė San Fransisco „Warriors“.

„Grizzlies“ NBA atkrintamosiose žais pirmą kartą nuo 2016-2017 metų sezono.

Pirmajame atkrintamųjų rate jų lauks geriausią pergalių ir pralaimėjimų balansą reguliariajame sezone tarp visų lygos ekipų turėjusi Jutos „Jazz“ ekipa.

Lietuvis prie pergalės prisidėjo 9 (2/5 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud. met.) taškais. Jis taip pat per 26 minutes atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 6 kartus prasižengė.

„Warriors“: Stephenas Curry 39, Andrew Wigginsas 22 (10 atk. kam.), Jordanas Poole'as 19, Draymondas Greenas 11 (16 atk. kam., 10 rez. perd.), Kentas Bazemore'as 10.

„Grizzlies“: Ja Morantas 35, Dillonas Brooksas 14, Graysonas Allenas 12, Xavieras Tillmanas 11 (7 atk. kam.), Jarenas Jacksonas ir Desmondas Bane'as po 10.