„Nuggets“ parklupdė „Trail Blazers“ („Bucks“ nušlavė „Heat“)

NBA atkrintamosiose pergalę iškovojo Denverio „Nuggets“ ekipa, kuri namuose 128:109 (31:25, 42:36, 28:26, 27:22) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ ir išlygino serijos rezultatą 1-1.

Denverio ekipa pirmavo beveik nuo pat rungtynių pradžių, o didžiausias skirtumas tarp komandų buvo 23 taškai.

„Nuggets“ gretose puikiais rungtynes sužaidė N. Jokičius, kuris per 31 minutę pelnė 38 taškus, sugriebė 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu pralaimėjusiems Damianas Lillardas per 42 minutes pelnė 42 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei atkovojo 4 kamuolius.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 38 (8 atk.kam.), Michaelas Porteris Jr. 18, Paulas Milsapas 15, Aaronas Gordonas 13, Monte Morrisas ir Facundo Campazzo po 12.

„Blazers“: Damianas Lillardas 42 (10 rez.perd.), CJ McCollumas 21, Normanas Powellas 15.

Kitose rungtynėse Milvokio „Bucks“ namuose 132:98 (46:20, 32:31, 29:27, 25:20) sutriuškino Majamio „Heat“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.

„Bucks“ per pirmąjį kėlinį pataikė 10 iš 15 tritaškių, o iš viso pataikė 22 iš 53 tritaškius. Taip „Bucks“ komanda pagerino savo pataikytų tritaškių rekordą atkrintamosiose varžybose.

Milvokio komandoje geras rungtynes sužaidė Giannis Antetokounmpo. Jis per 31 minutę pelnė 31 tašką, atkovojo 13 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (13 atk.kam.), Brynas Forbesas 22, Khrisas Middletons 17, Patas Connaughtonas 15, Bobby Portisas ir Jrue Holiday (15 rez.perd.) po 11.

„Heat“: Dewayne'as Dedmonas 19, Goranas Dragičius 18, Bamas Adebayo 16, Jimmy Butleri ir Duncanas Robinsonas po 10.