„Jazz“ išlygino ketvirtfinalio rezultatą, serija keliasi į Memfį (VIDEO)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Vakarų konferencijos Memfio „Grizzlies“ ir Jutos „Jazz“  ketvirtfinalio serijoje – lygybė. Pirmą susitikimą svečiuose laimėjusi Jono Valančiūno atstovaujama Memfio komanda per antras rungtynes nesugebėjo rimčiau pasipriešinti – pralaimėta 129:141 (27:36, 27:38, 43:29, 32:38).

Taip nutrūko trijų „Grizzlies“ pergalių serija – „play-in“ turnyre jie eliminavo San Antonijaus „Spurs“ ir San Fransisko „Golden State Warriors“, o atkrintamųjų varžybų starte pateikė staigmeną žaisdami su „Jazz“.

J. Valančiūnas per 28 minutes pelnė 18 taškų (dvitaškiai 7/11, tritaškiai 0/1, baudų metimai 4/4), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir 2 kartus suklydo.

Neįtikėtiną pasirodymą surengė jo komandos draugas Ja Morantas. Gynėjas per 43 minutes pelnė 47 taškus (dvitaškiai 13/19, tritaškiai 2/7, baudų metimai 15/20).

Komandos kovoja iki keturių pergalių. Trečios rungtynės po dviejų dienų įvyks Memfyje.

„Grizzlies“: Ja Morantas 47 (7 rez. perd.), Dillonas Brooksas 18 (6 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 18 (6 atk. kam.), Jarenas Jacksonas 16.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 25 (3-5/10), Rudy Gobertas 21 (13 atk. kam.), Mike‘as Conley 20 (15 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 18.