36-erių Ch. Paulas atsisakė milžiniško kontrakto kitam sezonui

Finikso "Suns" atakų organizatorius Chrisas Paulas atsisakė žaidėjo opcijos kontrakto pratęsimui kitam sezonui, kad galėtų sudaryti ilgalaikę sutartį.

36-erių veteranas atsisakė 44,2 mln. JAV dolerių – ši suma būtų didžiausia jo karjeroje. Prieš porą metų pasirašytas kontraktas buvo vadinamas vienu blogiausių lygoje, tačiau 11-os NBA "Visų žvaigždžių" rungtynių dalyvis puikiai pasirodė Oklahomos "Thunder" bei "Suns" gretose ir tai jam leido tikėtis ilgalaikio kontrakto.

"Bleacher Report" praneša, kad Ch.Paulas norėtų trejų metų trukmės ir apie 100 mln. dolerių vertės sutarties.

Reguliariajame sezone 183 cm ūgio įžaidėjas vidutiniškai per 31 minutę rinko 16,4 taško (39,5 proc. trit.), atkovojo 4,5 bei perėmė 1,4 kamuolio ir atliko 8,9 rezultatyvaus perdavimo.

Šiuo metu "Suns" Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių 3:2 pirmauja prieš čempionų titulą ginančius Los Andželo "Lakers" krepšininkus.