„Lakers“ titulo neapgynė: Los Andželo klubas neprilygo „Suns“ krepšininkams (VIDEO)

NBA turės naujus čempionus. Tai paaiškėjo po šeštųjų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynių, kuomet Los Andželo „Lakers“ namuose 100:113 (14:36, 27:26, 35:27, 24:24) pralaimėjo Fynikso „Suns“ ekipai ir serijoje nusileido 2:4.

„Suns“ pusfinalyje susikaus su Denverio „Nuggets“ klubu.

Nugalėtojų gretose puikiai žaidė Devinas Bookeris, kuris per 46 minutes pelnė 47 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir 3 sykius suklydo.

Šiose rungtynėse ant parketo išbėgo traumuotas Anthony Davisas, bet aukštaūgis akivaizdžiai jautė traumos padarinius ir sužaidė tik 5 minutes.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 29, Dennisas Schroderis 20, Kentaviousas Caldwellas-Pope`as 19, Talenas Hortonas-Tuckeris ir Wesley Matthewsas po 12.

„Suns“: Devinas Bookeris 47, Jae Crowderis 18, Mikalas Bridgesas ir Cameronas Johnsonas po 10.

Kitose rungtynėse Denverio „Nuggets“ krepšininkai 126:115 (29:33, 32:35, 37:33, 28:14) įveikė Portlando „Trail Blazers“ klubą ir žengė į Vakarų konferancijos pusfinalį.

Ketvirtfinalio seriją „Nuggets“ laimėjo 4:2.