Įspūdingos rungtynės: po pratęsimo į finalą žengė „Bucks“ (VIDEO)

Lemiamose septintose NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse pergalę iškovojo ir sezoną pratęsė Milvokio „Bucks“ ekipa. Ji po pratęsimo 115:111 (25:28, 22:25, 35:28, 27:28, 6:2) palaužė Bruklino „Nets“ ir žengė į finalą (Serijos rezultatas 4:3).

Konferencijos finale Milvokio ekipa kovos su Filadelfijos „76ers“ ir Atlantos „Hawks“ poros laimėtojais.

„Bucks“ pergalę lėmė taiklūs Giannio Antetokounmpo ir Khriso Middletono metimai.

Pralaimėjusiems Kevinas Durantas pelnė 48 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams Giannis Antetokounmpo surinko 40 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

„Nets“: Kevinas Durantas 48 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Jamesas Hardenas 22 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Blake'as Griffinas 17 (11 atk. kam.), Bruce'as Brownas 14, Joe Harrisas 10 (9 atk. kam.);

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 40 (13 atk. kam.), Khrisas Middletonas 23 (10 atk. kam.), Brookas Lopezas 19, Jrue Holiday 13 (8 rez. perd.), P.J. Tuckeris 11.