NBA Vasaros lyga: R. Jokubaitis produktyviai išnaudojo minutes ir sėkmingas I. Brazdeikio žaidimas

Twitter / nyknicks nuotr.

NBA Vasaros lygoje dar vienas rungtynes sužaidė Rokas Jokubaitis, o jo atstovaujama Niujorko „Knicks“ 91:82 (25:20, 15:13, 18:24, 33:25) įveikė Los Andželo „Lakers“ krepšininkus.

R. Jokubaitis mače sužaidė 8 minutes, per jas pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei kartą suklydo.

Primename, kad lietuvis nežaidė pirmose Vasaros lygos rungtynėse, o antrajame mače prie pergalės pridėjo 3 taškus.

„Knicks“ komandoje siautėjo Immnauelis Quickley, surinkęs 25 taškus.

„Lakers“: Vicas Law ir Devontae Cacokas po 14, Trevelinas Queenas 13, Joelis Ayayi 11.

„Knicks“: Immanuelis Quickley 25 (7 rez. perd.), Milesas McBride'as 22 (7 atk. kam.), Obi Toppinas 17 (11 atk. kam.), Rokas Jokubaitis ir Quentinas Grimesas (9 atk. kam.) po 8.

Kitame mače Orlando „Magic“ ekipa su Ignu Brazdeikiu 84:94 (23:22, 19:23, 13:25, 29:24) nusileido Klivlando „Cavaliers“ komandai.

Lietuvis per 15 minučių pelnė 9 taškus (1/3 dvit., 1/1 trit., 4/4 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir du sykius suklydo.