K. Brownas apie R. Westbrooko suknelę: „Net nebenoriu daugiau ištarti jo vardo“

K. Brownas apie R. Westbrooko suknelę: „Net nebenoriu daugiau ištarti jo vardo“

Kaip jau rašėme, Ekstravagantišku elgesiu garsėjantis naujasis Los Andželo "Lakers" atakų organizatorius Russellas Westbrookas dar kartą nustebino krepšinio sirgalius. NBA superžvaigždė, 2017 metų lygos MVP socialiniuose tinkluose paviešino nuotraukas, kuriose jis stovi Niujorko gatvėje vilkėdamas ilgą baltą sijoną.Toks R.Westbrooko elgesys sukėlė nemažai diskusijų, daug kas jį palaikė ir gyrė už drąsą, tačiau ne visi.

13 sezonų NBA praleidęs vidurio puolėjas Kwame Brownas išreiškė griežtą pasipiktinimą.

"Yra du keliai. Galima atsikąsti uždrausto vaisiaus ir vilkėti visus tuos suknistus rūbus, kaip Russelas Westbrookas, ar kaip jį po velnių vadina. Net nebenoriu daugiau ištarti jo vardo.

Nors jis jau ne pirmą kartą apsivelka suknelę, net nežinau, ko visi taip sunerimo. Vien dėl to, kad ni..ris gali aukštai pašokti bei žaisti krepšinį.

Nėra tokio ni..rio, kuris vaikščiotų gatvėmis vilkėdamas suknelę bei avėdamas tuos suknistus moteriškus batelius ir teigtų, jog yra heterosekualus, o aš jį gerbčiau.

Jei esi gėjus, prašom, man nusi... Bet jei vadini save heteroseksualiu vyru, o apsivelki suknelę, tai eik tu... Tokia mano nuomonė", – pareiškė K.Brownas.

Eurobasket.lt