NBA ikisezoninės rungtynės: D. Sabonis pasiekė pergalę, J. Valančiūnas pralaimėjo

NBA ikisezoninėse rungtynėse solidžius pasirodymus surengė Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas, tačiau jų komandoms sekėsi skirtingai.

Domantas Sabonis kartu su Indianos „Pacers“ ekipa 109:100 (32:29, 31:30, 23:16, 23:25) susitvarkė su Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkais.

Lietuvis per 28 minutes pelnė 14 (3/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud. met.) taškų, atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, 6 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Solidžiai pasirodė ir buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas – per 14 minučių kanadietis pelnė 8 taškus ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Cavaliers“: Ricky Rubio 14, Dylanas Windleris 12, Lauri Markkanenas 11 (7 atk. kam.), Collinas Sextonas 10, Dariusas Garlandas 9.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 27, Domantas Sabonis 14 (10 atk. kam.), Mylesas Turneris (9 atk. kam.) ir Chrisas Duarte po 11, Jeremy Lambas 9.

Tuo metu Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa 85:121 (17:30, 21:33, 19:33, 28:25) buvo sutriuškinta Čikagos „Bulls“ komandos.

J.  Valančiūnas per 25 minutes surinko 14 taškų (5/11 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), 4 atkovotus kamuolius bei 3 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“ ekipą į priekį vedė 21 tašką surinkęs Zachas LaVine`as.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 21, Lonzo Ballas 19, Nikola Vucevičius 16 (10 atk. kam.), DeMaras Derozanas 12, Alexas Caruso 10.

„Pelicans“: Trey Murphy 17 (10 atk. kam.), Naji Marshallas 16, Jonas Valančiūnas 14, Nickeilas Alexanderis-Walkeris ir Garettas Temple'as po 7.