Rezultatyvų J. Valančiūną užgožė monstriškas R. Gobertas (žaidė ir A. Kulboka)

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa NBA ikisezoninėse rungtynėse patyrė dar vieną pralaimėjimą. Šįkart jie išvykoje 96:127 (22:28, 24:35, 19:32, 31:32) turėjo pripažinti Jutos „Jazz“ krepšininkų pranašumą.

Verta paminėti, kad šiose rungtynėse „Pelicans“ vertėsi be savo žvaigždžių – Brandono Ingramo ir Ziono Williamsono.

J. Valančiūnas per 25 minutes surinko 12 taškų (5/9 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką bei padarė 4 klaidas.

„Jazz“: Rudy Gobertas 19, Donovanas Mitchellas 18, Jordanas Clarksonas 17, Mike`as Conley ir Bojanas Bogdanovičius po 15.

„Pelicans“: Devonte Grahamas 14, Trey`us Murphy III ir Jonas Valančiūnas po 12, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 11.

Tuo metu Arnoldo Kulbokos atstovaujama Šarlotės „Hornets“ svečiuose 103:104 (24:17, 29:30, 25:30, 25:17) nusileido prieš Majamio „Heat“.

Lietuvis aikštėje pasirodė trumpam – per 2 minutes nepasižymėjo jokioje statistinėje kategorijoje.

„Heat“: Bamas Adebayo 18, Kyle'as Lowry 15, Duncanas Robinsonas 12, Markieffas Morrisas 11.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 22 (10 atk. kam.), LaMelo Ballas 19 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Cody Martinas 15, Jamesas Bouknightas 14.