„Warriors“ sezono starte patiesė „Lakers“, o S. Curry užfiksavo trigubą dublį (Laimėjo ir „Bucks“)

NBA čempionato pirmosiose rungtynėse pralaimėjimą patyrė Los Andželo „Lakers“. Ji ilgą laiką pirmavusi 114:121 (34:32, 25:21, 26:30, 29:38) krito prieš svečiuose žaidusią San Fransisko „Warriors“ ekipą.

Nugalėtojams Stephenas Curry pelnė 21 tašką, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Fantastišką pasirodymą surengė „Lakers“ atstovas LeBronas Jamesas. NBA žvaigždė per 37 minutes pelnė 34 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jam puikiai talkino Anthony Davisas, kurio sąskaitoje 33 taškai ir 11 atkovotų kamuolių.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 34 (11 atk. kam.), Anthony Davisas 33 (11 atk. kam.), Carmelo Anthony 9, Russellas Westbrookas ir Kentas Bazemore`as po 8.

„Warriors“: Stephas Curry 21 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Jordanas Poole`as 20, Damionas Lee ir Nemanja Bjelica (11 atk. kam.) po 15.

***

Pergalingai sezoną pradėjo lygos čempionė Milvokio „Bucks“ ekipa. Ji 127:104 (37:25, 29:34, 31:26, 30:19) nugalėjo Bruklino „Nets“ krepšininkus.

Prieš šias rungtynes „Bucks“ žaidėjams buvo įteikti čempionų žiedai.

„Bucks“ į pergalę vedė Giannis Antetokounmpo, kuris per 31 minutę surinko 32 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“ vertėsi be Kyrie Irvingo, kuris nežaidžia ir nesitreniruoja su komanda dėl atsisakymo pasiskiepyti COVID-19 vakcina.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), Khrisas Middletonas (9 atk. kam.) ir Patas Connaughtonas po 20, Jordanas Nwora 15, Jrue Holiday 12.

„Nets“: Kevinas Durantas 32 (11 atk. kam.), Patty Millsas 21, Jamesas Hardenas 20 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Nicas Claxtonas 12 (7 atk. kam.).