D. Sabonio, J. Valančiūno ir I. Brazdeikio ekipos NBA pirmenybėse patyrė pralaimėjimus (VIDEO)

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa NBA pirmenybėse patyrė antrą pralaimėjimą. Ji svečiuose 134:135 (36:32, 37:41, 23:33, 27:17, 11:12) per pratęsimą nusileido Vašingtono „Wizards“ krepšininkams.

Lietuvis pelnė 28 taškus (8/9 dvit., 2/4 trit., 6/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, po 3 kartus prasižengė ir pametė kamuolį.

Tuo metu rezultatyviausią karjeros mačą žaidęs Mylesas Turneris per 44 minutes surinko 40 taškų (10/13 dvit., 5/9 trit., 5/8 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.

Geriausiai „Wizards“ komandoje pasirodė Spenceris Dinwiddie, kuris pelnė 34 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards“: Spenceris Dinwiddie 34 (6 atk. kam., 9 rez. perd.), Kyle'as Kuzma 26 (11 atk. kam.), Raulis Neto 18, Davis Bertans 17, Montrezlas Harrellas 14 (7 atk. kam.).

„Pacers“: Mylesas Turneris 40 (10 atk. kam.), Domantas Sabonis (9 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Malcolmas Brogdonas (8 atk. kam., 8 rez. perd.) po 28, Chrisas Duarte 15.

Tuo metu Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa svečiuose 112:128 (17:28, 30:37, 28:27, 37:36) turėjo pripažinti Čikagos „Bulls“ krepšininkų pranašumą.

Lietuvis per 33 minutes pelnė 18 (8/11 dvit., 2/2 baud. met.) taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną varžovų metimą ir 2 kartus prasižengė.

„Bulls“ klubą į pergalę vedė Lonzo Ballas, kuris surinko aštuntąjį karjeros trigubą dublį – 17 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 32, DeMaras DeRozanas 26, Lonzo Ballas 17 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Nikola Vučevičius ir Javonte Greenas po 10, Alexas Caruso 9.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Devonte Grahamas 21, Jonas Valančiūnas 18 (8 atk. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 15.

Pralaimėjimą patyrė ir Orlando „Magic“ ekipa, kuriai atstovauja Ignas Brazdeikis. Jo klubas namuose 96:121 (16:36, 19:29, 29:21, 32:35) kapituliavo prieš Niujorko „Knicks“.

I. Brazdeikis per 8 minutes taškų nepelnė, bet atkovojo vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir karta prasižengė.

„Knicks“: Julius Randle‘as 21 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Evanas Fournier 18, Immanuelis Quickley 16, Obi Toppinas 13, Derrickas Rose‘as (7 rez. perd.) ir Alecas Burksas (7 rez. perd.) po 12, Kemba Walkeris 11.

„Magic“: Franzas Wagneris 16, Mo Bamba 15 (10 atk. kam.), Jalenas Suggsas 14 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Terrence‘as Rossas 12, Cole‘as Anthony ir Wendellas Carteris (11 atk. kam.) po 10.