„Pacers“ iškovojo pirmąją pergalę, o D. Sabonis buvo naudingas (J. Valančiūnas buvo sužvėrėjęs po krepšiais)

Pacers nuotr.

NBA čempionate pirmąją pergalę iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa. Ji namuose po pratęsimo 102:91 (28:24, 28:22, 8:17, 22:23; 16:5) įveikė Majamio „Heat“ komandą.

D. Sabonis per aikštėje praleistas 43 minutes pelnė 17 taškų (8/14 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Heat“ gretose pasižymėjo 30 taškų surinkęs Tyleris Herro.

„Pacers“: Chrisas Duarte 19, Malcolmas Brogdonas (14 atk. kam.) ir Oshae Brissettas (9 atk. kam.) po 18, Domantas Sabonis 17 (12 atk. kam.), Jeremy Lambas 12.

„Heat“: Tyleris Herro 30 (10 atk. kam.), Jimmy Butleris 19 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Bamas Adebayo 17 (16 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 14.

Kitose rungtynėse antradienį „Pacers“ susitiks Milvokio „Bucks“ ekipa.

Tuo metu Jono Valančiūno Naujojo Orleano „Pelicans“ svečiuose 89:96 (27:28, 14:26, 26:15, 22:27) turėjo pripažinti Minesotos „Timberwolves“ pranašumą.

Lietuvis per 36 minutes pelnė 20 taškų (6/10 dvit., 8/8 baud. met.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, pėrėmė du kamuolius, blokavo vieną varžovų metimą, kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose Karlas-Anthony Townsas per 28 minutes suvertė 25 taškus, tačiau atkovojo tik 4 kamuolius, padarė 5 klaidas ir prasižengė 6 sykius.

J. Valančiūnui šiose rungtynėse puikiai talkino Brandonas Ingramas, kuris pelnė 30 taškų.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 25, Anthony Edwardsas 19 (9 atk. kam.), D'Angelo Russellas ir Nazas Reidas po 12.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 30, Jonas Valančiūnas 20 (17 atk. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 14 (14 atk. kam.), Devonte Grahamas 11.