J. Valančiūnas vėl dominavo, bet „Pelicans“ patyrė pralaimėjimą (VIDEO)

Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (1/7) ekipa. Ji išvykoje 100:112 (36:22, 23:26, 23:28, 18:36) nusileido Finikso „Suns“ (3/3) krepšininkams.

Naujojo Orleano komanda puikiai pradėjo akistatą ir antrojo kėlinio viduryje turėjo net 20 taškų pranašumą, tačiau sugriuvo po pertraukos ir patyrė pralaimėjimą

JV pralaimėjusiems per 35 minutes pelnė 23 taškus (6/12 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 5 sykius suklydo.

Šiame mače Chrisas Paulas pelnė 14 taškų ir išdalino net 18 rezultatyvių perdavimų. Jis pagal rezultatyvius perdavimus aplenkė Marką Jacksoną bei Steve'ą Nashą – ir pakilo į trečią vietą (10346 rez. perd.).

„Pelicans“ vis dar vertėsi be Ziono Williamsono.

„Suns“: Mikalas Bridgesas 22, JaVale'as McGee ir Devinas Bookeris (8 atk. kam.) – po 18, Frankas Kaminsky 17, Chrisas Paulas 14 (7 atk. kam., 18 rez. perd.).

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 23 (14 atk. kam.), Joshas Hartas 16 (9 atk. kam.), Devonte Grahamas 12, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 10.