Naudingai žaidęs J. Valančiūnas neišgelbėjo savo klubo nuo dešimtos nesėkmės (VIDEO)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate antradienį šauniai pasirodė Jonas Valančiūnas, tačiau tai neišgelbėjo Naujojo Orleano klubo „Pelicans“ (1/10) nuo dešimto pralaimėjimo.

„Pelicans“ krepšininkai svečiuose 92:108 (27:22, 20:29, 22:27, 23:30) neatsilaikė prieš Dalaso „Mavericks“ (7/3) komandą.

Lietuvis per 34 minutes pelnė 22 taškus (dvitaškiai 8/13, tritaškiai 2/3), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir 3 kartus suklydo.

Iš nugalėtojų reėzultatyviausias buvo slovėnas Luka Dončičius. Jis per 33 minutes surinko 25 taškus (dvitaškiai 8/16, tritaškiai 2/5, baudų metimai 3/5), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų suklydo.

„Pelicans“: Joshas Hartas (6 atk. kam., 5 rez. per.) ir Jonas Valančiūnas( 11 atk. kam.) po 22, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 18 (3-2/11), Garrettas Temple’as 12 (6 atk. kam.), Jaxsonas Hayesas 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 25 (5 atk. kam., 5 rez. per.), Timas Hardaway’us (3-4/5, 6 atk. kam.) ir Jalenas Brunsonas (6 rez. per.) po 17, Kristapas Porzingis (3-3/8, 8 atk. kam.) ir Reggie Bullockas po 12.