Po krepšiais šeimininkavęs D. Sabonis vėl rinko dviženklius rodiklius (J. Valančiūno ekipa ir vėl pralaimėjo)

Aštuntą nesėkmę per dvyliktas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato rungtynes patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (4/8).

Indianos krepšininkai svečiuose 98:101 (20:23, 24:21, 21:25, 33:32) pralaimėjo Denverio „Nuggets“ (7/4) ekipai.

Jau aštuntą kartą šį sezoną D. Sabonis surinko du dviženklius rodiklius. Aukštaūgis iš Lietuvos per 33 minutes pelnė 20 taškų (dvitaškiai 8/12, tritaškiai 1/2, baudų metimai 1/1), atkovojo 19 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą kamuolį perėmė ir blokavo bei triskart suklydo.

Už jį rezultatyviau Indianos klube žaidė tik Malcolmas Brogdonas. Jo sąskaitoje – 25 taškai (dvitaškiai 8/14, tritaškiai 3/7).

Šeimininkų gretose nesulaikomas buvo 30 taškų surinkęs gynėjas Willas Bartonas. Jis pataikė 5 dvitaškius iš 10, 6 tritaškius iš 9, abu baudų metimus, 6 kartus sugriebė kamuolį ir atliko 3 perdavimus.

Aštuntas pralaimėjimas iš eilės ir vienuoliktasis šį sezoną. Tokius rezultatus demonstruoja Naujojo Orleano „Pelicans“ (1/11) komanda, kurios garbę gina Jonas Valančiūnas.

Ketvirtadienį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate „Pelicans“ krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje 100:108 (29:28, 19:28, 23:29, 29:23) neatsilaikė prieš Oklahomos „Thunder“ (4/6) ekipą.

J. Valančiūnas per 39 minutes surinko 25 taškus (dvitaškiai 8/17, tritaškiai 1/3, baudų metimai 6/7), atkovojo 15 kamuolių ir po kartą kamuolį, perėmė, perdavė mesti bei blokavo.

Toks „Pelicans“ startas – prasčiausias lygoje.

„Pelicans“: Nickeilas Alexanderis-Walkeris 33 (3-4/10, 10 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 25 (2-8/17, 1-6/7, 15 atk. kam., 30 naud.), Devonte Grahamas 18 (3-3/9).

„Thunder“: Luguentzas Dortas 27 (2-6/6), Shai Gilgeous-Alexanderis 24 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.), Dariusas Bazley 14 (7 atk. kam.), Mike'as Muscala 12 (3-3/3).