D. Sabonis žaidė nerezultatyviai, o „Pacers“ iškovojo pergalę (VIDEO)

Penktą pergalę šį sezoną iškovojo Indianos „Pacers“ (5/8) ekipa su Domantu Saboniu. Ji svečiuose 111:100 (32:30, 28:21, 25:26, 26:23) nugalėjo Jutos „Jazz“ (8/4) krepšininkus.

Dvikovoje netrūko emocijų ir diskvalifikacinių pražangų po muštynių.

Likus kiek mažiau nei keturioms minutėms iki mačo pabaigos, į konfliktą įsivėlė Mylesas Turneris, Rudy Gobertas, Donovanas Mitchellas ir Joe Inglesas – visi krepšininkai buvo išvaryti iš aikštės.

Šiame mače D. Sabonis per 31 minutę pelnė 6 taškus (0/2 trit., 2/9 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir dėl išnaudotų pražangų limito buvo priverstas ankščiau laiko sėsti ant atsarginių žaidėjų suolo.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausias buvo Malcolmas Brogdonas, kurio sąskaitoje yra 30 taškų.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 26, Rudy Gobertas 19 (11 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 11, Ericas Paschallis 9.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 30 (9 atk. kam.), TJ McConnellis 21 (8 atk. kam.), Kelanas Martinas 14, Mylesas Turneris 13 (9 atk. kam.), Chrisas Duarte 11.