J. Valančiūnas buvo rezultatyviausias komandoje, bet „Pelicans“ pralaimėjo 9 sykį iš eilės

Jonas Valančiūnas su Naujojo Orleano „Pelicans“ (1/12) komanda toliau renkasi pralaimėjimus NBA. Lietuvio klubas namuose 112:120 (25:33, 34:33, 24:29, 29:25) nusileido Bruklino „Nets“ (9/4) krepšininkams.

„Pelicans“ vis dar žaidė be savo žvaigždžių Brandono Ingramo ir Ziono Williamsono. Jie lieka blogiausia šio sezono NBA ekipa.

„Nets“ gretose sėkmingas rungtynes sužaidė Jamesas Hardenas, kuris per 38 minutes pelnė 39 taškus (5/8 dvit., 6/10 trit., 11/15 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Tuo metu Kevinas Durantas per 38 minutes įmetė 28 taškus (8/14 dvit., 3/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 20 (12 atk. kam.), Garrettas Temple‘as 17, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 16, Devonte Grahamas 14 (6 rez. perd.), Joshas Hartas 13 (7 atk. kam.).

„Nets“: Jamesas Hardenas 39 (12 rez. perd.), Kevinas Durantas 28 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Joe Harrisas 24, Blake‘as Griffinas 8.