D. Sabonis surinko dvigubą dublį, o „Pacers“ įveikė „76ers“ (VIDEO)

Domantas Sabonis pasižymėjo dvigubu dubliu, o Indianos „Pacers“ (6/8) ekipa iškovojo pergalę. Ji namuose 118:113 (32:25, 38:35, 24:22, 24:31) pranoko Fildelfijos „76ers“ (8/6) krepšininkus.

„Pacers“ tai buvo antroji pergalė iš eilės, „76ers“ – ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės.

D. Sabonis per 30 minučių pelnė 18 taškų (6/8 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Pacers“ gretose rezultatyviausias buvo Justinas Holiday`us. Jis per 28 minutes surinko 27 taškus.

Filadelfijos ekipos gretose išsiskyrė Tobiasas Harrisas, kuris per 34 minutes pelnė 32 taškai, atkovojo 11 kamuolių bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Justinas Holiday`us 27, Mylesas Turneris 20, Domantas Sabonis 18, Kelanas Martinas ir Malcolmas Brogdonas po 13, Carisas LeVertas 12.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 32, Tyrese`as Maxey 24, Danny Greenas 14, Andre Drummondas ir Sethas Curry po 11.