Ą. Tubelis padėjo savo universiteto komandai pasiekti pergalę (G lygoje A. Kulboka žaidė naudingai)

Sėkmingas rungtynes NCAA čempionate sužaidė Ąžuolo Tubelio atstovaujama Arizonos „Wildcats“ (4/0) ekipa, kuri svečiuose po pratęsimo 82:78 (40:33, 29:36, 13:9) palaužė Vičitos „Shockers“ (3/1) krepšininkus.

Ą. Tubelis nugalėtojams per 34 minutes surinko 16 taškų, atkovojo 6 kamuolius, blokavo 3 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tiesa, po du kartus suklydo ir prasižengė.

Tuo metu jo brolis Tautvilas šiame mače nerungtyniavo.

Buvęs žalgirietis Kerras Kriisa pelnė 12 taškų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Bennedictas Mathurinas, kuris surinko net 25 taškus ir 10 atkovotų kamuolių.

„Shockers“ ekipoje 27 taškus surinko Tysonas Etienne'as.

***

Tuo tarpu G lygoje Grinsboro „Swarm“ (0/6) ekipa su Arnoldu Kulboka ir vėl pralaimėjo. Šįkart jie 107:111 (25:26, 31:22, 18:35, 33:28) nusileido Lakelando „Magic“ (3/3) krepšininkams.

Lietuvis per 22 minutes pelnė 8 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Swarm“ gretose 27 taškus pelnė Jamesas Bouknightas, o „Magic“ ekipai 23 taškus surinko Aleemas Fordas.