„Pelicans“ su dviženklius rodiklius pasiekusiu J. Valančiūnu krito Hjustone

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (7/19) klubas neatsilaikė prieš Hjustono „Rockets“ (7/16) komandą, kuri laimėjo penktas rungtynes iš eilės, nors prieš tai turėjo 15 pralaimėjimų seriją.

„Pelicans“ krepšininkai svečiuose pralaimėjo 108:118 (26:28, 23:29, 36:37, 23:24).

J. Valančiūnas per 32 minutes pelnė 17 taškų (dvitaškiai 7/10, tritaškiai 0/1, baudų metimai 3/6), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, po kartą suklydo ir perėmė kamuolį.

Naujojo Orleano komandos neišgelbėjo ir geriausias sezono rungtynes sužaidęs Brandonas Ingramas. Jis per 38 minutes surinko 40 taškų (dvitškiai 12/18, tritaškiai 3/10).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 40, Jonas Valančiūnas 17 (10 atk. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris (3-3/8) ir Willy Hernangomezas (14 atk. kam.) po 10.

„Rockets“: Ericas Gordonas (5 rez. per.) ir Christianas Woodas (3-5/6, 8 atk. kam.) po 23, Garrisonas Mathews 13 (7 atk. kam.), Danielis Theisas 12.